Vytápění

Jaké jsou výhody podlahového topení?

Maximální pocit tepelné pohody Působí příznivě na lidský organismus.
Oproti klasickému radiátorovému vytápění zajišťuje podlahové topení zvýšení sálavé topné plochy a současné snížení teploty vzduchu. Umožňuje zvýšit vlhkost vzduchu bez následné kondenzace par a vyrovnání teplot stěn. Navíc tak dosáhneme rovnoměrného rozložení teploty v celém prostoru.

Maximální hygiena provozu
Podlahové topení nevíří vzduch - stěny a topné plochy tedy neznečišťuje unášený prach. Systém tak zajišťuje ve vytápěných místnostech kvalitní mikroklima. Minimální vlhkost stěn brání vzniku plísní a mikroorganismů. Snižuje se tak riziko alergií.

Podlahové topení se vyplatí:

• šetří až 20% energie
• přináší komfort a tepelnou pohodu; jde o úsporné, nízkoteplotní sálavé vytápění.

Podlahové topení zabezpečí přiměřený pocit tepla, i když je teplota v místnosti přibližně o 2 °C nižší než při jiných způsobech vytápění.

• je vhodné do všech typů místností bez ohledu na způsob jejich využívání.

Moderní nízkoteplotní vytápěcí systém
Podlahové topení zaručuje energeticky úsporný provoz. Je zabudované v podlaze a proto nenarušuje architektonické řešení a design interiéru. Patří mezi velkoplošné sálavé topné systémy. Z vytápěné plochy – podlahy – se teplo šíří rovnoměrně do celého prostoru. Teplota vody, která proudí trubkami v podlaze, je nižší než 50 °C, což představuje vysokou provozní úsporu energie.

Úspornost při instalaci i v provozu
Dokonalé sladění jednotlivých komponentů podlahového topení zaručuje nízké náklady na instalaci. Relativně nízká teplota vody snižuje spotřebu paliva. Systém vyžaduje velmi malý objem topné vody: 0,5 l na 1 m² topné plochy. Optimální tepelnou pohodu navíc získáte s úsporou energie až 10%, protože ve srovnání s tradičními vytápěcími systémy může být teplota v místnostech snížená o 2-3 °C.

 

Hledat

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty